Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

 Jaki-Matik Oy,  palvelee

  • Sähköverkot
  • Valokaapeli- ja tietoliikenneverkot
  • Sähköasennus
  • Kunnossapito
  • Kylmälaitteet
  • Katuvalot
  • Sähkösuunnittelu

LuottokelpoisuusLuottokelpoisuus

Tilaaja vastuuTilaaja vastuu

Sähköalan asiantuntija

Yhteystiedot

Jaki-Matik Oy Tiilenkantajantie 15 21110, Naantali info@jaki-matik.fi 



Tj. Jari Kinnunen  040 - 748 2244, jari.kinnunen(at)jaki-matik.fi

Controller

Sari Kinnunen 040 592 6626, sari.kinnunen(at)jaki-matik.fi  

 

Sähkötöiden johtaja 

Markku Urho 045 118 3875, markku.urho(at)jaki-matik.fi

 

20 kV- verkko ja sähköverkkotyöt

Jari Virtanen 040 938 7721, jari.virtanen(at)jaki-matik.fi 

Ville Virtanen 040 414 5881, ville.virtanen(at)jaki-matik.fi

 

20 kV- verkko ja sähköverkkotyöt

Projektivastaava Sähkö

Staffan Lindeman 040 938 7743, staffan.lindeman(at)jaki-matik.fi

 

Harri Hiisivirta 0400 31 9004, harri.hiisivirta(at)jaki-matik.fi

Tuukka Saturi 040 833 6203, tuukka.saturi(at)jaki-matik.fi

Oskari Parkkinen 040 127 6112, oskari.parkkinen(at)jaki-matik.fi

Henri Suominen 040 142 2860, henri.suominen(at)jaki-matik.fi

Janne Vähä-Mäkilä 040 197 0966, janne.vaha-makila(at)jaki-matik.fi

 

Kylmälaitteet ja katuvalotyöt

Mika Siren 040 412 2994, mika.siren(at)jaki-matik.fi

Kimmo Kari 040 414 2421, kimmo.kari(at)jaki-matik.fi